Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Ocak 2018

Chrome 59 Nedir

Chrome 59 Nedir

Chrome 59 Nedir

 

Google, kullanıcılarına yeni bir internet tarayıcısı sundu. Bu tarayıcı ise Google’ın çok kullanılan Chrome tarayıcısının 59 numaralı sürümü olarak bizlerle paylaşıldı. Bu sürümle birlikte internet hızınızdan daha hızlı aramalar ve internet hızının ayrıca da ağ bağlantısının en sağlıklı şekilde kullanılmasının hedeflendiği söylenmektedir. Chrome’ un bu yeni versiyonunda materyal tasarımları ve animasyonlarla destekli olan PNG gibi yenilikleri ve güncellemeleri bize sunmuştur.

Çok kullanıcısı olan, kullanıcılarına kaliteli hizmetler sunan web tarayıcısı Chrome, 59 numaralı sürümüne yükselmiştir. Bu sürüm güncellemesi şu anlık Mac, Windows ya da Linux sistemlerinde kullanılmaktadır. Yeni sürümle birlikte kullanıcılara tarayıcının görüntü, dekorasyon gibi kişisel zevklerin ayarlanabileceği bir ayar sistemi oturtulmuştur. Güvenlik geliştirmeleriyle birlikte gelen özellikler kullanıcıların dikkatini çekebilecek türdendir. Kişisel tasarım seçimi fırsatı birçok kişinin cezp olacağı bir durumdur.

 

Chrome 59 Yenilikleri Nelerdir

Chrome 59 güncellemesi, Native MAC OS bildirimleriyle birlikte animasyonlu PNG yenilikleri kullanıcılarına daha iyi bir web tarayıcısı sunmaktadır. Başka bir durum ise Material Design tasarımı kullanılarak ayarlar sayfasında kullanabilmektesiniz. Chrome ana sayfasının da önceki tasarımla değil biraz daha farklı bir tasarımla ve stil ile bizlere geleceğini belirtmek isteriz.

HABERİN DEVAMI

Chrome’da ayarlar sekmesine girdiğinizde ki değişiklikler sadece görüntü, dekorasyon, makyajlama hizmetinden ibarettir. Herhangi bir özel ayar eklenmemiş, işlev olarak değiştirilmemiştir. Bu güncelleme size yeni bir kontrol paneli hazırlamıyor. Her zaman kullandığınız panele devam ediyorsunuz. Görüntü açısından daha göze hoş gelen yenilikler gelmiştir. Google kullanıcılarına son gelişmeleri bildirebilmek için kendi bildirim sistemini kullanmaktadır. Chrome 59’la birlikte bu sistemden vazgeçilmiştir. Bunun sonucunda sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlanmak istenir. Native Mac OS sistemini kullanarak daha güzel görüntüyü sağladı.

MAC OS NEDİR?

Mac Os Mac’i Mac yapan şey olarak tanımlanmakta iOS’un kendi sitesinde. Bütün Mac’lere canlılık katan ve hayat veren kaliteli, hızı bir işletim sistemidir. Bu sistem sadece Mac için tasarlanmıştır. Bu işletim sistemi herhangi bir alette değil sadece Mac’lerde kullanılabiliyor.

Özel tasarlanan bu donanım sayesinde Mac’iniz iPhone ve bütün Apple aygıtlarınıza yüzde yüz destekli ve uyumlu olarak çalışmaktadır. iCloud ile birlikte alıştırarak her türlü veri aktarımı, fotoğraflarınızı, videolarınızı Mac’inize gönderebilmektesiniz. Bu aygıtlar sizin telefondaki işlemlerinizin hepsini güncel olarak tutmaktadır. Çok düzgün bir sistemle çalışmakta olan Mac Os sistemi göz alıcı bir tasarımla karşımıza çıkar. Kullanıcılarına sunduğu güzel sistem özellikleri ve Apple cihazların kullanımı açısında yüzde yüz uyumuyla çok alıcısı olacaktır.

Baştan sona gizlilik ve güvenlik konusunda başarılarıyla göz dolduran bir sistemdir. Apple, müşterilerine sunduğu bu güzel işletim sistemlerinden çok beğeni alır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz