Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Temmuz 2017

Clash Royale Efsanevi Arena Desteleri

Clash Royale Efsanevi Arena Desteleri

Kartlar

Dev: Dev kesinlikle Clash Royale bölgesindeki en popüler kartlarından biridir! nispeten ucuz Elixir maliyet ile, Dev birçok güverte için ideal bir tanker yapan inanılmaz HP ve hasar var. O, bu güvertenin her itme çekirdeğidir. Inferno Kule Giant büyük sayaç ama iyi zamanlanmış Minion Horde veya Goblinler ile onunla başa çıkabilirim. Bazen ben daha iyi kartım yok olduğunda çift prens combo ile başa çıkmak için son kart olarak onu kullanmak.

Valkür: Ben yerine Valkyrie önce Bomber kullanıyordum ama Valkyrie geçtikten sonra, şimdiye kadar 500’den fazla kupa kazanmıştır. Goblinler ile birlikte, bizim Valkyrie kolayca son derece iyi Domuz saldırıları ile başa çıkabilirim. Rakibin Domuz senin Cannon isabet başladığında, sadece 1 hızıyla onları almak için bu doğru Hog ve arkasında destek birlikleri arasında Valkür’ü yerleştirebilirsiniz. Bir itme backline bitirmek için onu kullanabilirsiniz gibi Valkyrie savunma son derece yararlıdır. … Sihirbazı, Musketeer, yanında onu bırakın ve onları hemen öldürülecektir. o rakibiniz sizin silahşörle öldürmek için kullandığı melee asker ile başa çıkabilirim çünkü o da bir itme içinde Musketeer iyi bir gelecek olduğunu!

Zehir: Ben kolayca Hut deste sayaçları yanı sıra yerine çünkü bu güverte kazanmak koşullarının Arrows Spell Poison kullanmaya karar verdi. Bu güverte kazanmak koşulu bir uç oyun itmek. Zehir etkili bir Spell damage ve Kulesi ve yarıçap içinde tüm binaları yavaşlatan ederken backline öldürmek için küçük asker kullanarak rakibin devre dışı olur. testlerin bir sürü sonra, ben Zehir çok daha kolay kullanmak için bu güverte yapar teyit edebiliriz!

Silahşör: Bu çok temel bir kart ve Dev ile iter bu güvertede ana hasar satıcısıdır. suç, o Bebek ejderha, Cannon ile ilgili harika. Minion Horde, … hep nedeniyle onu çok yönlülük silahşör kullanarak seviyorum. Neredeyse her durumda onu kullanabilirsiniz. O da o kulenin hasar yükleri bulmadan önce Princess ile ilgili son derece etkilidir. Her zaman Balon ile başa çıkmak için silahşörle kullanmak için ancak rakibin her ikisi Freeze gibi sadece Kulesi onun yanında koymayın isteyecektir.

Elixir Collector: Bu aynı zamanda bu destede en önemli kartları, şu anda kesinlikle Clash Royale en iyi kart. Bu genellikle ilk size saldırmaya rakibin zorlamak çünkü o zaman kolayca çok büyük bir itme için kuracak Elixir Avantajı elde ederken onu karşı nasıl seçebilirsiniz bütün maç için tempo ayarlamanıza yardımcı olur. Gerçekten Elixir Collector aşağıya bakacak şekilde yerleştirin nereye belirtmek istiyorum. rakibiniz Lightning veya Roket kullanıyorsa, hasarlı Towers hemen yanındaki koymayın. Her rakibin asker dikkatini dağıtmak için ortada ilk Elixir Collector bırakın.

HABERİN DEVAMI

Minyon Sürüsü: Minion Horde P.E.K.K.A için en iyi sayaçları biridir Dev, Golem, Dev İskelet, … ben savunma çoğu zaman kullanın. Rakibinizin Oklar onları vurur önce Onlar her zaman hasar yükleri başa çıkabilirim.

Topçu: Cannon güzel Elixir maliyet ve iyi HP Clash Royale en iyi savunma binanın biridir. Eğer domuz Rider ile ilgili sorunlar varsa, kesinlikle Cannon bir denemelisiniz. Sadece önde Kral’ın Kulesi’nin doğru birkaç kiremit yerleştirmek ve rakibin Domuz hep deli olsun. Ayrıca, Cannon ayrıca Prens, P.E.K.K.A (zarar emmek ve Cannon’ı korumak için Goblinler kullanmayı unutmayın) ile uğraşan çok yararlıdır.

Goblinler: Son ama en az, bu küçük adamlar öncelikle bu P.E.K.K.A, Prens, domuz, Dev İskelet, … suç olarak rahatsız edici kartları için kullanılır değil. Onlar Cannon ile birleştiğinde olsun zaman domuz Rider karşı savunmak için sadece son derece iyi, çünkü domuz Rider güverte şu anda en popüler olanları ise Goblinler kullanmaya karar ana nedeni vardır. Domuz Rider tarak karşı Goblinler + Cannon ile savunmak ve daha sonra büyük iter için Elixir kurmak zaman bir Elixir Advantage alabilirsiniz.

Genel Oyun

Erken Oyun: İdeal başlangıç elinde en iyi kart Elixir Toplayıcı olduğunu. Bu savaşın hızını ayarlamak ve ilk size saldırmaya rakibin zorlamak olur. Dikkatli ol! Eğer iter karşı çok hassastırlar erken oyununda Elixir ile overextend etmeyin. Çoğu zaman, sen x2 Elixir zaman içinde dev bir itme ile geri erken oyundan rakibinizi kırmak mümkün olacaktır.

Geç oyun (x2 İksir süresi):. İdeal Elixir Collector bu tekmeler zaman ayakta Ben genellikle kullanmak çekirdek itme en az 1 olmalıdır: Dev King’in Kulesi = arkasında size itme yatırım için yeterli zamanı verir. Sonra dev arkasında Valkyrie + silahşör. rakip Inferno Kulesi oynarsa, ben buna karşı Minion Horde veya Goblinler kullanmak isterim. Zehir Yazım Bu itme (senin askerlerinin üst ve rakibin Kulesi bırakın) son aşamasıdır. Bir çok kez ben rakipler vazgeçerek ve ters şeritten itmeye çalışırken buluyorum. Hog Rider sayaçların bir sürü var, P.E.K.K.A, … bu yüzden endişelenmeyin!

(Bu sayfa İngilizce’den Türkçe’ye çevirilmiştir.)

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz