Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

En Başarılı Torrent Sitelerinden Birkaçı 2017

En Başarılı Torrent Sitelerinden Birkaçı 2017

Öncelik olarak teknoloji hayatımızın büyük bir kısmını meşgul etmektedir. Bunu inkâr etmek çok zordur. Özellikle büyük şehirlerde daha da çok kullanılan teknoloji artık her yerde kullanımını arttırmış, insanlarda daha da büyük bir bağımlılık oluşturmuştur. Bilgisayar kullanımı arttıkça, bilgisayarın programları daha da çok artmış ve uygulamaya geçilmiştir. Bu programları internetten elde etmek isteyen bilgisayar kullanıcıları programlara kolay ulaşmak amacıyla torrente başvururlar.

Bütün bunlarla birlikte artık herkes, her şeyi bilgisayarına indirmek ve ücretsiz şekilde elde etmek ister. Bu konuda ise torrent sitelerine girerek yardım almaya çalışırlar. İstedikleri uygulama, film, oyun vs. gibi programlarda eskisi gibi indirmesiyle ayrı, linkiyle ayrı uğraşmıyorsunuz. Torrent ile torrent linkini çok kısa sürede indirerek, indirme işlemine torrent uygulamasında devam ediyorsunuz. Bu durumda kullanıcıları link bulma sıkıntısından bir nebze kurtarmakta. Ancak bu konuda da kırık link denilen çalışmayan linkler, indirme hızının yavaş olduğu linkler ve başka uygulamanın torrent linkleri karşımıza çıkabilmektedir. Bu durumlardan kurtulmak için güvenilir ve torrent linkleri açısından başarılı siteleri kullanmalıyız. İyi bulduğunuz bir torrent sitesinde sabit kalmanız sizin için çok daha faydalı olacaktır. Şimdi sizlere 2017 yılında ki en iyi yorumlar alan ve beğeni kazanan torrent sitelerinden bahsedeceğiz.

Kickass Torrents (KAT)

Kickass Torrents, kullanan kişilerinde bildiği gibi çok kez site kapatıldı fakat tekrar farklı domainler altında site hizmet vermeye devam etti. Şu anda da hizmetlerini sürden Kickass Torrents sitesi popülaritesi ve hizmetleriyle torrent kullanıcılarını kendine çekmektedir.

HABERİN DEVAMI

Zamunda

Zamunda, kullanıcılarına verdiği hizmetlerle kullanılan bir internet sitesidir. En popüler ve kullanılan torrent sitelerinden olan Zamunda da başarılıdır. Torrent açısından çok fazla programı içinde bulunduran Zamunda.net başarılarını sıralamaya devam etmektedir.

The Pirate Bay

The Pirate Bay, Torrent açısından en sağlam ve kullanışlı bir sitedir. Başarılarıyla ve linkleriyle göz dolduran The Pirate Bay çok kez spam alsa dahi farklı domainlerle birlikte internet kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

TorrentZ

TorrentZ sitesi, torrent ile indirmelerini ve uygulamalarını indiren kullanıcılara hizmet vermeye devam etmektedir. Genel olarak bu sitenin de takipçisi açısından başarılı olduğunu biliyoruz. Gereken popülerliği sağlayan Torrentz, kullanıcılarına başarılı hizmetler ve linkler vermektedir.

IsoHunt

IsoHunt, popülerliği ile kullanıcılarına torrent hizmetini doğru, güvenilir ve başarılı şekilde sunmanktadır.

ExtraTorrent

Bu yılda en çok kullanılan torrent sitelerinden biri olan ExtraTorrent internet sitesi en iyi torrent hizmeti verenlerde yerini almaktadır.

YTS (YIFY) Torrent

YTS Torrent diğer torrent sitelerinden biraz farklı olarak filmlerde ki en iyi görüntü kalitesini kullanıcılarına sunarak bir yol kat etmiştir. Bu yılda popülerliğine devam etmekte olan YTS Torrent yıllardır başarısını korumaktadır.

RARBG

RARBG, artık bilindiği üzere klasikleşmiş bir başarı üzerinde devam eden bir torrent sitesidir. Başarılı ve güvenli torrent hizmetiyle birlikte popülaritesini korumaktadır.

1337X

Bu senede başarılarıyla göz önünde olan 1337X torrent sitesi güvenilir ve başarılıdır. Avrupa’da çok kullanılan bir torrent sitesidir.

Torrent Downloads

Torrent Downloads, başarılı linkleriyle ve güvenilirliğiyle popülerliği ve kullanıcısı yüksek olan internet sitelerindendir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz