Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Temmuz 2017

Facebook Hesabı Nasıl Silinir ve Kapatılır?

Facebook Hesabı Nasıl Silinir ve Kapatılır?

Günümüzde insanlar artık boş vaktini çoğunlukla Facebook’da geçiriyor. İnsanlar nasıl zamanın geçtiğini anlamadan bir de bakıyor ki günleri bitmiş. Buna neden olan şeyler, Facebook’da üyeliği bulunan başka insanlar, paylaştığı resim, video ve komik yazılar gibi paylaşımlar insanları bir türlü Facebook’dan uzaklaştıramıyor.

Yada, sakıncalı içerikler, alınan tehditler ve tüm bilgilerimizin ortada olması her insanı diken üstüne tutar. Facebook’un bu tarz sakıncalı içerikleri engellenmeye kalkınsa, yıllar sürecek ve yenileri eklenecek.

Bu yüzden çoğu insan Facebook’dan uzaklaşmak ve hesabını kapatmak istiyor. Peki nasıl Facebook hesabı silinir ve kapatılır?

Facebook’u bir daha kullanmayacağını düşünüyorsan ve hesabının silinmesini istiyorsan, bunu senin için yapabiliriz. Hesabını yeniden etkinleştiremeyeceğini ve ayrıca eklediğin içerik ve bilgilerin hiçbirinin geri getirilemeyeceğini lütfen unutma.

HABERİN DEVAMI

Hesabınızı hala silmek istiyorsanız, Hesabımı Sil‘e tıklayın

  • Bu yazı sonrasında, sağ altta bulunan mavi tuştan hesabımı sil butonuna gelin ve tıklayın.
  • Açılacak sayfada, sizden şifrenizi girmenizi ve bir güvenlik testinizi onaylamanız istenecek.
  • Onayladıktan sonra facebook hesabınız silinecek. Fakat bir süre tekrar geri dönmek isterseniz kimseye görünmeden aktif kalacak.
  • Eğer hesabınıza tekrar giriş yaparsanız, hesabınız tekrar açılacak. Bu yüzden asla ve asla tekrar giriş yapmayın.

Facebook Hesabı Silinir ve Kapanırsa Ne Olur?

Tüm arkadaşlarınız, fotoğraflarınız, videolarınız ve paylaşımlarınız silinir. Oyun oynadıysanız tüm bilgileriniz gider. Eğer Facebook’dan sonsuza kadar uzaklaşacaksanız ve hiç biri ihtiyacınız olmayacaksa sorun çıkmayacaktır. Artık sizin adınız ve bilgileriniz, sosyal ağ olan Facebook’da olmayacak ve kimse size ulaşamayacak.

[!] Siz neden Facebook hesabınızı silmek istiyorsunuz?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz