İnternet, Nasıl Yapılır?

Facebook Hesap Nasıl Çalınır? Şifre Kırmak!

Facebook-Logo-1024x576

Facebook Şifre kırma

Facebook Şifre kırma nasıl yapılır, lütfen düzgün bir şekilde yazıyı inceleyiniz. İnternet üzerindeki bir çok site “Facebook şifre çalma” taktiği adı altında programlar paylaşıyor fakat siz başkasının şifresini öğreneyim derken olan size oluyor ve sizin hesabınız patlıyor. Aslında ortantılı olarak, size şifre çalacağınızı vaad eden web siteleri sizin facebook şifrenizi çalıyor. Yani onların yöntemi olan “Keylogger” sokarak çalma işlemi burada başlıyor.

Facebook Şifre Çalma Programları Nelerdir?

Facebook, twitter, hotmail, gmail gibi sitelerden aldığınız hesapların çalınması için sadece ama sadece iki yöntem var. Birisi, bu platformlar üzerinden oluşacak açık ile çalma, diğer yöntem ise sizin bilgisayarına virüs sokup şifrenizi çalma. Bir çok site program vaat ediyor fakat bir düşünün, bu tarz programlar neden ücretsiz paylaşılsın ki? Sizin bilginizi çalmak isteyen bir kişi ne facebook yada e posta sevisiniz olan herhangi bir sitenin açığını söyler ne de birşey. Yani kimse kolay kolay eğer varsa bile bu taktiği yada varsa (!) bu programı paylaşmaz. Çünkü öyle bir şey yoktur!

Facebook Şifre Kırma Programı

Bilgisayarınızda kayıtlı sizden habersiz olan şifreleri tespit etmek ve size bildirmek için kullanılan programdır. Sizden önce veya sonra, bir başkası bir hesabına girdiğinde bu program kaydeder ve size daha sonra e posta olarak gönderir. Bu yöntem genelde İnternet Kafe sahibi olanlar tarafından kullanılmaktadır.

Lütfen sizi facebook şifre kırma programı diye kandıran siteleri bir araştırın. Genelde reklam indirip bilgisayarınızdan kredi kartlarına kadar tüm bilgiler çalmanıza yarayan bir çok ıvır zıvır program indirirler ve bilgisayarınızı kullanılmayacak hale getirilirler. Bu yüzden her siteden her program indirmeyin.

Programın kurulumu ve kullanımı oldukça basittir, basit kurulum işleminden sonra programı çalıştırınız akabinde bilgisayardaki tüm şifreler ekranınızda belirecektir.

Derece 1: Facebook şifre pili programı aşağılık altında paylaşılan Facebook Password Decryptor programını videonun altında konum kayran bağlantıdan indirirseniz sizin düşüncesince daha yerinde olacaktır, videoyu çeken kişinin verdiği irtibat virüslü olabilir.

Not : Programı kurarken anasayfa ayarlarınızın değişmesine müsaade vermeyin, sonrasında değiştirmek için zait ancak uğraş gerektirebilir.

Son günlerde facebook üzerine yayılan bir virüs mevcut, sizden habersiz yapılan uygulama paylaşımları ile hempa listenizi okunuşu sevdiklerinizi tehdit eden bu virüsler hakkında ayrıntılı bili sahibi tam gelmek ve tüm içtimai medya hesaplarınız yada bilgisayalarınızın güvenliği uğruna özen edin.

Arkadaşlar bu kategorilerde sizleri bilgilendirmek okunuşu hesaplarınıza yapılacak saldırılara karşı tedbir alabilmeniz göre güvenlik bilgileri mekân almakta, gelişen yeni teknoloji okunuşu sistemler ile hep beraber hepsi konular güncellendiği gibi tanınmayan çıkacak açıklara mukabil araştırıcı olmanız göre gereken hepsi yol kriterleri okunuşu bu konularımız üstünde paylaşmaya parça edeceğiz. Bununla yanında facebook kod pili programı konusuna tekrardan değinmek ve size yapılabilecek saldırıların ve bu programların hangi mantıkta işlediğinden konuşmak istiyorum.

Seneler öncesini düşünün, 2005-2006 tarihlerini, icq, msn, yada facebook‘un hâlâ popüler olmadığı dönemler aklınıza gelsin okunuşu tüm kullanıcıların bu internet konusunda tecrübesiz olduğu. İşte böylesine sadece ortamda hesapların şifreleri nasılmıydı? Hangi ayak topu takımını tutuyorsan o, telefon kullanıyorsan telefon numaran, böylesine onlarca servisin hesap güvenliği ayrılmış konulan güvenlik sorularının cevapları ise müşterek o ölçüsünde suçsuz ve kolaydı. İşte facebook kod pili programı burada devreye girdi, şifrelerin böylesine basitçe olduğunu gören kimse kişiler, bu şifreleri deneyim yanılma yöntemleri ile deneyecek ve şifreyi seçmek özgü emek yürütecek bir programa gereksinim duydu, sonrasında da yaptılar.

Şifre tecrübe programı içerisinde bulunan basitçe şifrelere örnek döndürmek gerekirse, “123456″, “12345789″, “galatasaray”, “fenerbahce”, “besiktas” gibi. Hal böyle olunca sizi tanıyan yada tanımayan birisinin sizinle 2 vakit sevgi ettikten sonra şifrenizi çalmaması gibi hiçbir niçin yoktu, böylesine basitçe şifreleri ancak derece belgesine not olan bu kişiler, programlar yoluyla sınama yanılma yaparak hesaplara saldırır ve şifre ele geçirme işlemini gerçekleştirebilirlerdi. Fakat yıllar geçtikçe kullanıcılar bilinçlendi, servislerin sunduğu güvenlik sorularına dahi karmaşık cevaplar vermeye, büyük, bayağı harf de kullanmayan kuıllanıcılar daha çok kullanır ve şifrelerine çeşitli ıra eklemeye başladılar. aha bu devirden sonra facebook şifre melez programı ekonomik ortadan kalktı, basıcı işe yarayan hesaplar olacaktır fakat bu 100 binlerde birleşik ihtimal ile gerçekleşecek tek konudur.

Bu konuda paylaşılan program ile, bilgisayarınıza girilen şifreleri kayıt altına alıp, “Facebook Şifre Kırma” denen şeyi yapmak için bir yol daha elde edebilirsiniz. Yani bilgisayarınıza başkaları oturduğunda onlar ne yapıp etmiş bulabiliyorsunuz.

(BU PROGRAM VİRÜSLÜ DEĞİL, RELYTEC TARAFINDAN HAZIRLANMIŞ BİR DENEME SÜRÜMÜDÜR. VIRUSTOTAL SONUCU TEMİZDİR!)

Önceki YazıSonraki Yazı

1 Yorum

 1. Selamlar arkadaşlar.FaceCracked programından bahsedeyim önce.Bu program belirlediğiniz facebook hesaplarına , belirlediğiniz şifre listesini kullanarak deneme-yanılma yoluyla hesap şifresini bulmaya çalışıyor.Bu işlemi proxyler üzerinden yapıyor elbette.
  Kullanım :
  Öncelikle facebook hesaplarına ait emaillerin bulunduğu bir txt dosyası oluşturuyoruz.Aynı şekilde denenmesini istediğiniz şifrelerin bulunduğu bir txt dosyası oluşturuyoruz.
  ” List > Acconts > Load Acconts ” a gelerek hazırladığımız emaillerin bulunduğu dosyayı seçiyoruz.
  ” List > PWords > Load Password ” a gelerek hazırladığımız şifrelerin bulunduğu dosyayı seçiyoruz.
  ” List > Proxies > Load Proxies ” e gelerek indirdiğiniz dosyada bulunan Proxy.txt yi seçiyoruz.İsterseniz proxy listesini internetten siz de bulabilirsiniz.
  Ardından Cracker>Start diyoruz ve işlemi başlatıyoruz.
  Email adresiyle eşleşen şifre olduğu zaman Cracked Account bölümünde gözükecektir.
  Hepinize kolay gelsin arkadaşlar.İyi heyklemeler …
  Program çalışıyor Kanıt :http://i.hizliresim.com/OJ7pd4.jpg
  Program İndirme Linki:http://s5.dosya.tc/server2/2k535l/FaceCracked.rar.html
  https://virusscan.jotti.org/en-US/filescanjob/1im8euw1lf
  Not:Rardan dosyaları çıkarıp kullanabilirsiniz.?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir