Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Temmuz 2017

GIGABYTE Gl.Sniper M3 Özellikleri

GIGABYTE Gl.Sniper M3 Özellikleri

Yüksek performans

GIGABYTE’ın G1 .Sniper M3 modeli, performans ile kararlılık adına tüm detayları önemseyen ve kendisine kolay taşınabilir kübik boyutlarda bir oyun sistemi kurmak isteyen kullanıcıların ilgi alanına epriyor. Özerinde bulundurduğu üç adet PCI Express x16 arabinmleriyie üst düzey bir sistem kurulmasına olanak saklayan anakartta, kullanıcılara ayrıcalık yalatan birçok önemli detay sunuluyor. GIGABYTE Gt .Sniper M3te Intelln LGA 115S yapışırdaki tum işlemcileri kullanılabiliyor ve dön adet bellek yuvasında 32 GB a kadar bellek çalıştırılabiliyor.

HABERİN DEVAMI

Yer verilen ses kan* da Creative yongaftı ve firmanın Recon3D markalı kartlarının özelliklerini taşıyor. Intelin yeni nesil 177 yonga setine sahip olan ve GIGABYTE firması için de Micro ATX boyutlu en önemli anakartlardan biri olan G1 .Sniper M 3Ye dön görüntü çıkışı birden yerini almış durumda.

Arka panelde optik ses çıktının sunulması ve USB 3.0 arabiriminden iki adet bulunması kullanıcılar açısından avantaj. GIGABYTE G1. Sniper M3, sınıfının en iyilerinden. Bilgisayarınızda oyun oynamayı seviyorsanız ve overdock’a merakınız varsa G1 .Sniper M3 beklentilerinizi karşılayacaktır. Oyuncu sınıfı düşünüldüğünde birçok rakibi bulunan anakartın Micro ATX tasarım avantajı, rakiplerinin sayısını oldukça azaltıyor

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz