Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Temmuz 2017

Hotspot Shield İle özgür Ve Güvenli Ticaret

Hotspot Shield İle özgür Ve Güvenli Ticaret

Hotspot Shield İle özgür Ve Güvenli Ticaret

Ülkemizde internet kullanıcıları için en önemli sorunların başında gelmektedir internet sitelerine uygulanan erişim engellemeleri. Birçok siteye giremeyiz TİB kararları ile. Bazen de bizler için en önemli siteler olan Facebook, Twitter, İntagram gibi sitelere TİB kararı ile erişim engellemeleri gelmektedir. Bu engeli kırmak için birçok yöntem vardır aslında. DNS değiştirme bunların başında gelir. Fakat herkes DNS değiştirme işlemini gerçekleştiremez ya da değiştirmiş olduğumuz DNS her zaman kullanılamaz.

Bundan dolayı bu işlemi otomatik olarak yapan programlar üretilmiştir. Bunların başında da Hotspot Shield aldı program gelmektedir. Hotspot Sheild programı sayesinde erişim engeli olan internet sitelerine kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Öncelikle Hotspot Sheild programına sahip olmanız gerekmektedir. Vpn olarak da adlandırılan bu uygulama sizlere birçok konuda yardımcı olacak, erişim engeli olan sitelere giriş yapmanıza olanak sağlayacak ve internet üzerinde yaptığınız işlerden İP adresiniz sorumlu tutulmayacaktır.

HABERİN DEVAMI

Çünkü programın asıl amacı farklı ülkelerde kullanılan İP adresleri üzerinden İnternet erişiminin sağlanmasıdır. Bu programa  Google üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz. Ardından programı bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra uygulama sekmesinden programı açmanız gerekmektedir. Ardından açılan uygulamada Bağlan seçeneğinin altında bulunan yerden istediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz. Ardından Bağlan seçeneğine tıklayarak bağlanmanız gerekmektedir. Bağlantı işleminiz gerçekleştikten sonra erişim engeli olan sitelere rahat bir şekilde girebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz