Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Ocak 2018

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur – İnstagram, facebook’tan sonra, bir diğer en çok kullanılan sosyal ağlardan biridir. İnstagramda da milyonlarca insan zaman geçiriyor, fotoğraf ve video paylaşıyor. Yine instagramda da direkt mesajla arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz, birbirinize resim, vb gönderebilirsiniz.

 

İnstagram da, güzel ve kullanışlı bir uygulama yani. Herkes tarafından kullanılabilir. Peki, fotoğraf ve video paylaşmak dışında ne yapılıyor? İnsanların büyük çoğunluğu artık sosyal medya kullandığı için, orada paylaşılan birçok şeyi görebiliyor. Mesela; ne gibi şeyler bunlar? Şöyle şeyler; birçok ürün firmaları var, ürünlerini satan kişiler var. Burada ayrıca Facebook gibi, reklam da verilebilir, daha çok kişiye ulaşmak için. Veya şimdi, sosyal medyada ürünlerle ilgili yarışmalar yapılıyor, daha çok kişi görüp katılsın, sayfayı takip eden çoğalsın ve aralarından birileri alışveriş yapsın diye. Son zamanlarda, nerdeyse herkes sosyal medyadan satıyor, tanıtım ve reklam veriyor. Çünkü, insanlar eskisinden daha aktif sosyal medyada,böyle olunca tabi ki her şeyi görüp haberdar olurlar. Ve tabi ki herkes, bir şeyler satmıyor. Zaman geçirip, direkt mesaj yoluyla arkadaşları ile konuşuyorlar. Hoşlarına giden bir şeyler olunca da,alıyorlar.

HABERİN DEVAMI

 

Diyelim ki,tatile gittiniz, hastasınız veya sınava hazırlanıyorsunuz. Sosyal medyada fazla vakit geçirmek istemiyorsunuz. İşte o zaman, geçici olarak instagram hesabınızı kapatabilirsiniz. Bu uygulama yeni çıktı sayılır. Ama iyi ki çıkmış. Peki hesabınızı nasıl kapatabilirsiniz?

 

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

 

Öncelikle hesabınızı dondurmak için, bilgisayardan veya telefonun tarayıcınızdan instagram’a giriş yapın. Çünkü bu işlem, mobil uygulamadan olmuyor. Daha sonra da, kendi profil sayfanıza girip profil düzenle kısmına tıklayın, orada çıkan hesabınızı geçici olarak kapat kısmı var, oraya tıklıyorsunuz. Sonra da, hesabınızın dondurma sebebini çıkan seçeneklerden seçerek hesabı geçici olarak kapat kısmına tıklayın. Bunun için,sizden onay istenecektir, onay verdikten sonra hesabınız dondurulacaktır. Dondurduktan sonra, hemen hesabınıza giriş yapamazsınız, mobil uygulamadan deneyip tekrar oradan girebilirsiniz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz