Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Temmuz 2017

İnternetten Nasıl Para Kazanılır? Hangi Sitelerden Kazanılır?

İnternetten Nasıl Para Kazanılır? Hangi Sitelerden Kazanılır?

Hangimiz bu resimdeki adam gibi İnternetten Para Kazanmak istemezdik ki? Ama o kadar kolay olsa herkes kazanır, kimse aç susuz kalmaz, hatta okumaya gerek bile kalmaz herkes bu işe girişirdi. Fakat internetten para kazanmak için bir kaç yol var. Bunları sizlere aktararısam belki sayemde para kazanır, zengin olursanız beni de görürsünüz 😀

  • ÖZGÜN FİKİR

Daha önce hiç yapılmamış ama yapılsa herkesin orada olabileceği fikirler üretin. Mesela Facebook, ilk kurulduğunda hiçbir rakibi yoktu. Çünkü ona benzer yapılmış bir platform yoktu. Bu yüzden hala da dünyada en fazla girilen siteler arasında yerini almış bulunuyor. Sizde daha önce kimsenin düşünemediği ama olsa çok güzel olur diyeceğiniz şeyleri hayata geçirin. Ne kaybınız olabilir ki?

  • ÇALIŞARAK MI YOKSA AKLIMIZI KULLANARAK MI?

Bilirsiniz, 2 türlü insan vardır. Birisi çok çalışır diğeri ise aklını kullanır ve çalışmaya gerek duymaz. Örnek verecek olursam, bir mum satıcısı 1 günde 100 mum üretip 1000$’da kazanabilir, bir bilim adamı bir ampul icat edip onları satarak milyoner de olabilir. Siz hangisi olacaksınız? Blog yazıp mumcu mu olacaksınız yoksa bilim adamı olup başka işlere mi girişeceksiniz?

HABERİN DEVAMI
  • SİTE KURUN, BLOG YAZIN!

Evet bir çoğumuz (ben dahil) bu işteyiz. Peki neden? Sitemiz yükselsin diye mi, para kazanalım demek için mi? Ben bu işe girdiğimde amacım güzel bir site yaratıp ziyaretçi elde etmekti. Bir hosting aldım, domain elde ettim şuan da yazı yazıyorum. Kazanıyor musun derseniz, hayır. Hala 5 kuruş elime geçmedi. Çünkü kazanmak için herhangi bir girişimde bulunmadım!

  • ANKET

Anket siteleri var. Size sorular sorarak 1-2 dolar kazandırır. Tabii ev geçindirmeyecek düzeyde de olsa cebinize para girer.

  • İHTİYAÇ DUYULAN ALANLARA YÖNELİN

Yazılım alanlarında PHP, Mysql, ASPX, Mssql gibi kodlama dillerini öğrenerek ve bunları değerlendirerek çalışabilir, program geliştirip satış yapabilirsiniz. Bunlar sizin elinizde olan bir şeydir.

  • SOSYAL MEDYA

Sosyal medya da para kazanmak için iyi bir alandır. Bu alanda sayfa, üyelik gibi hesaplar kurarak geliştirip satabilirsiniz. Aktif Facebook sayfaları ve Twitter hesapları iyi para ediyor! Bu alandan bir çok kişi ekmek yedi ve ekmek yemeye devam ediyor! Ama zaman ve sabır isteyen bir uğraştır!

[!] Eklemek istediğiniz başka şeyleri yorum yaparak bildirebilirsiniz!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz