Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

LG G3 En Güzel 5 Özelliği

LG G3 En Güzel 5 Özelliği

 

LG G3 En Güzel 5 Özelliği


LG G3

 

Güney Koreli Koo Ailesinin yönettiği aile şirketinin bünyesinde barınmakta olan LG, geçtiğimiz aylarda yine göz kamaştıran bir cihazı piyasaya sürdü. Bu cihaz dünya genelinde QHD ekranlı olarak satışa sunulmuş ilk akıllı telefon olaraktan karşımıza çıkmaktadır. Cihaz bulunan QHD ekranı dışında OIS+ ve dahilinde lazer ışık özellikli kamerası ile de şık tasarımı konusunda çok beğenildi.

Cihaz özellikleri ve güzellikleri bunlarla sınırlı kalmayıp çeşitli yazılımları da içerisinde barındırmaktadır. Yazılımların yanı sıra göz kamaştırıcı özellikleri de bu hususta sıkça karşımıza çıkmaktadır. Peki bu LG G3’ün özellikleri nelerdir ? Biz yazdığımız bu makalede sizlere LG G3 ve telefon özelliklerini anlatmak adına bilgilerimizi yazıya döktük.

HABERİN DEVAMI

LG EN Güzel 5 ÖZELLİĞİ

  • Sürükleyici Modu : LG G3’ün telefon kamera arka yüzünün tasarımı LG firmasına ait olaraktan, firmanın yapımını gerçekleştirdiği bir tasarım olarak göze çarpmaktadır. Kamerada bulunan önemli özelliklerden birisi ise fotoğraf çekerken açılanabilir sürükleyici modun bulunmasıdır. Bu mod çekimi işlevini görebilmeniz adına, ara yüzü ayarları içerisinde bulunan tüm düğmeleri gizlemenizi sağlamaktadır. Özellikler dahilinde bunlar ile sınırlı kalmayıp, kamera yanında bulunan lazer ışık özelliği sayesinde hedefe oldukça hızlı ve kolay bir şekille odaklanabilme şansını elde ediyorsunuz.
  • Knock Kode : Kullanıcılar bu özellik sayesinde, cihazın kilidini açmak adına ekrana önceden bir dizi kilit desene ayarlama şansını el edebiliyor. Lock Screen ayarları menüsü içerisinde bulunan Knock Kode ayarlarında ekran üzerinde bulunan dört çeyrek kısım bulunmaktadır. Bulunan bu dört çeyrek içerisinde, sizler size nelerin kod olacağına karar vereceksiniz.
  • Akıllı Bildirim : Bu özellik Google Now kullanıcılarına tanıdık gelecektir. Akıllı bildirim özelliği sizlere yaşantınız kapsamında uyarılar yapmaktadır.
  • Misafir Modu : LG G3’ü satın aldığınız süreç sonrası çevrenizden birçok kişi onunla oynamak ve onu keşfetmek isteyecektir. Fakat telefonlar ve dahilinde sizin de telefonunuz birçok bilgi şahsi bilgi içerebilir. Eğer ki siz bu dosyalarınıza erişilmesini istemiyorsanız, Misafir modu tam size göre bir uygulama olarak karşınıza çıkacaktır. Ana ayarlar menüsünden misafir modunun etkinliğini görmeniz dahilinde, cihaz kimin elinde olursa olsun Google Play dan ne indirip indiremeyeceğine karar verebilirsiniz.
  • Çift Pencere: LG’nin yeni özellikleri arasında bulunan çift pencere özelliği, Samsung cihazları içerisinde Multi Window özelliğine büyük benzerlik göstermektedir. Çift pencere ekranınızın alt kısmındaki gezinme çubuğu içerisinde bulunan geri düğmesine uzun basılması sonucu etkinleştirilmektedir. Uygulama özelliği dahilinde, özelliği etkinleştirmeniz sonucu ayrı iki uygulamayı aynı anda çalıştırabilirsiniz.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz