Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Mart 2017

Mobil Uygulamanızı Daha Fazla İndirsinler İstiyorsanız İşte Birkaç İpucu

Mobil Uygulamanızı Daha Fazla İndirsinler İstiyorsanız İşte Birkaç İpucu

Kullanıcıların beğenisine sunulan uygulamaların başarıya ulaşabilmesi için özel bir emek ve planlama gerekmektedir. Herkesin hakkında konuştuğu, popüler ve başarılı bir uygulama üretmek için dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır.

 

Mobil Uygulamanızı Daha Fazla İndirsinler istiyorsanız İşte Birkaç İpucu

Mobil uygulamanız insanların rahatlıkla kullanabileceği düzeyde olmalı, kullanıcıların beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayabilmelidir. Ürettiğinizin uygulamanın isminin, görsellerinin ve tasarımının kullanıcılar tarafından ilgi görmesi ve kullanışlı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

HABERİN DEVAMI

Kullanıcılara sunduğunuz mobil uygulamanın tanıtımını daha iyi yapabilmek ve indirme oranlarını arttırabilmek için medyayı kullanabilirsiniz. Medyayı kullanabilmek için öncelikle medyaya yakın durmanız ve teknolojik yayınları yakından takip etmeniz, teknoloji yazarları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sosyal medyada uygulamanızla ilgili dikkat çeken ve kaliteli görseller kullanmalı, sosyal medyaya önem vermelisiniz.

Mobil uygulamanızın başarıya ulaşabilmesi için diğer bir yöntem uygulamanızı kullanan ve beğenen kişilerin yorumlarına ve fotoğraflarına yer vermeniz uygulamanızın dikkat çekmesine neden olacak ve indirme oranlarının da arttıracaktır.

Uygulamanızın hızla tanınması ve indirme oranlarını arttırmak için dikkat edilmesi gereken diğer bir yol ise uygulamanızı anlatan video hazırlamanızdır. Bir video hazırladığınız takdirde uygulamanız daha çok ilgi görecek ve akılda kalıcı olacaktır. Aynı zaman da sosyal medyada daha çok paylaşılacak ve daha çok kişiye ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Ancak videolarınızın kaliteli ve anlaşılır olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz