Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Temmuz 2017

PS4 Oyunları Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

PS4 Oyunları Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Playstation oyunları televizyonlar aracılığıyla oynanan oyunları oluşturmaktadır. Playstation oyunlarının televizyonlar aracılığı ile oynanması ise ev halkını büyük sıkıntıya sokmaktadır. Çünkü evde ki baba, eş ya da erkek çocuk playstation oyunlarını oynamak istemektedirler. Ancak evde bulunan kız çocuk, anne ve eş gibi bayan üyeler ise playstation oynanması izlemek istememektedirler. PS4 yeni getirdiği uygulama ile ev halkının tamamını memnun etmiştir. PS4 ile yeni uygulama getirilmiş ve PS4 oyunları bilgisayarda da oynanabilen bir hal kazanmıştır. Peki, PC4 oyunlarının bilgisayarda oynanması için ne yapılması gerekmektedir?
1) Playstation’ı bilgisayarda oynamak için sürümünün 3.50 olması gerekmektedir. Bunun için de sistem güncellemesi yapabilirsiniz.
2) Bilgisayarınızın ise en az 8.1 ile 10 arasında bir işletim sistemine sahip olup, 2.6GHz Intel Core İ5 üzerinde olan bir işlemciye de sahip olması gerekmektedir. Bunun dışında 2 GB kadar bir ram boşluğunun da bilgisayar üzerinde olması gerekmektedir.
3) Bilgisayarınıza PS4 Remote Play uygulamasını öncelikle indirin. İndirme işleminiz tamamlandıktan sonra da bilgisayarınıza bu uygulamayı kurun.
4) Daha sonra bilgisayarınızdan ayarlar alanına girin. Ayarlarda Playstation Network tıklamasını yapın. Daha sonra karşınıza gelecek olan ekranda hesap ayarları yapın ve Birincil PS4 yayımlaması yapın. Daha sonra ise Ayarlar, Remote Play yaptıktan sonra uygulamayı aktifleştirmiş olursunuz.
5) Playstation oynamak için araçlarınızı bilgisayarınıza bağlayın ve oynamaya başlayın.

HABERİN DEVAMI

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz