Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Teknoloji alanının en büyüklerinden olan Samsung Note 7 ile büyük bir kayıp aldı. Bunları geride bırakıp yeni bir çığır açmak isteyen Samsung Galaxy Note 8 duyurusunu geçtiğimiz günlerde yaptı. Bir diğer amiral gemisi olan Galaxy S8 ve S8 Plus’ın oldukça beğenilmesi ile birlikte de Samsung Galaxy Note 8 hakkındaki meraklar ve ilgiler oludukça artmış oldu. Samsung’un yeni tasarım harikası olacağı düşünülen Galaxy Note 8 telefonunun Eylül ayında tanıtılacağı gün büyük bir merak ile bekleniyor.

Samsung Note 7 ile yaşadığı sıkıntıları gidermek adına üst üste ataklara devam ediyor. Çıkacağı yetkililer tarafından onaylanan Note 8 ile ilgili görüntüler elimize gelmeye başladı bile. Sızdırılan görüntülerdeki Galaxy Note 8 bizleri oldukça etkiledi. Samsung Galaxy Note 8’in hayran bırakacak özellikleri ise beklentilere göre şöyle;

  • Ekran Boyutu: 6.4 İnç
  • Ram: 6GB
  • İşlemci: Exynos 8895
  • İşletim Sistemi: 7.1.1

Galaxy Note 8 Hakkında Yeni Detaylar

Samsung’un amiral gemisi olan Galaxy Note 8 hakkında günler ilerledikçe yeni görüntüler ve bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. İşte sızdırılan yeni görüntüler. Görüntülere bakılırsa telefon son derece iddalı bir şekilde geliyor

Galaxy Note 8 Görüntüleri

Son günlerde çıkan bu ve buna benzer görüntüleri baz alacak olursak yeni amiral gemisi olan Note 8 büyük ihtimallerle çift kamera ile müşteriye sunulacak. Daha önce satışa çıkan Galaxy S8’de bulunan Infinity Display Note 8 üzerinde de bulunacak bu nedenle parmak izi okuyucusunun ekranın alt kısmında yer alacağı gelen bilgiler arasında.

Bir diğer Note 8 hakkında bilgi paylaşan PoyocoTech telefonun arka kısmında dikey şekilde yer almış İki kameranın bulunduğu resimleri bizlerle paylaştı. Kullanıcılarına üst düzey bir kamera deneyimi sunduğunu savunan Samsung bu iddasını bir kez daha onaylamış oldu.

HABERİN DEVAMI

Telefonun ses kısmında da iyileştirmelerin olduğu söyleniyor. AKG’nin tasarlamış olduğu stereo hoparlörü de üzerinde bulunduracak olan Note 8 birde 3.5 mm’lik jak girişine sahip bu giriş telefonun alt kısmında bulunmakta. Note 8 daha önce çıkmış olan S8 ve S8 Plus telefonlarına göre de daha büyük ve daha iyi bir ekran deneyimini kullanıcılarına sunacak. Daha iyi bir ekran sağlamasının nedeni ise oldukça dar olan çerçevesi ve üst köşelerindeki geniş açıları.

Note 8 Ne Zaman Müşteriye Sunulacak

Samsung Note 8 tanıtımını 1 Eylül günü Berlin’de gerçekleşecek olan IFA etkinliğinde yapacak. Yazımızda sizlere aktarmış olduğumuz sızıntılar bir bilgi gelmese de önümüzdeki günlerde bunlar gibi birçok bilginin bizlere ulaşma oranı yüksek

Note 8 Beklenenden Önce Piyasaya Çıkabilir

Samsung Galaxy S8 ile satış rekorları kırmayı sürdürürken bir yandan da Samgung’un phablet bölümünü canlandıracak Galaxy Note 8 ile ilgili detaylar ve piyasaya çıkacağı tarih netleşmeye başladı. Samsung Galaxy Note 8 beklenenin aksine 7.1.1 işletim sistemi ile çıkması bekleniyor. Bu detaya bakacak olursak cihazın beklenen zamandan daha önce müşterilerin beğenisine sunulacağı düşünülüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz