Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Temmuz 2017

Silinen Mesajlar Nasıl Getirilir?

Silinen Mesajlar Nasıl Getirilir?

Gelişen teknoloji ile birlikte birçok sildiğimiz veya kaybettiğimiz şeye ulaşmamız da mümkündür. Mesela mesajlardan bunlardan bir kısmıdır. Silinen mesajlarımızı geri getirmek için izlememiz gereken belli adımlar bulunmaktadır. Bu adımlar Android ve ıphone telefonlara göre değişkenlik göstermektedir. Bunun için her ikisini de ayrı ele alacağız.
Android telefondan silinen mesajlar nasıl geri getirilir?
Android Data Recovery uygulamasını öncelikle bilgisayarınıza yükleyin. Daha sonra usb kablonuzu taktıktan sonra karşınıza çıkan hata ayıklama modunu aktif bir hale getirin. Bilgisayarınıza scan işaretine tıkladığınızda tarama komutu vermiş olursunuz. Tarama sonrasında dosyalar alanından messager ve sms alanını tıklamalısınız. Daha sonra geri yüklemek istediklerinizi bu alanda seçmelisiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra ise recover tuşuna basmalı ve usb kablonuzu bilgisayarınızdan ayırmalısınız. Siz bu işlemleri tamamladıktan sonra silinen mesajlar da geri gelecektir.

HABERİN DEVAMI

 

İOS silinen mesajlar nasıl geri getirilir?
İOS ile silinen mesajları geri getirmeniz çok kolaydır. Silinen mesajlarınızı geri getirmek yerine ıTunes ya da Icloud özellikleri sayesinde mesajlarınızın yedeklerine ulaşmanız da mümkün olmaktadır. Öncelikle bilgisayarınıza ıTunes son sürümünü indirin ve uygulamayı açarak telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın. İlla ki ıTunes kullanmanıza da gerek yoktur. Aynı işlemi Icloud üzerinden de gerçekleştirme imkânınız bulunmaktadır. Bu alanda dosyayı tıklamalısınız. Dosyadan sonra aygıtlar bölmesine tıklamalı ve yedekten geri al diyerek mesaj yedeklerinizin geri gelmesini sağlamalısınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz