Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Ocak 2018

Verizon’dan Sınırsız İnternet

Verizon’dan Sınırsız İnternet

Amerikan telefon operatörlerinden biri olan Verizon, bugünden sonra müşterilerine sunmuş olduğu        sınırsız paketi ile göz dikkat çekiyor.

Sosyal medyada sık sık kullanan kişiler için özellikle kullanıcılar Türkiye’deki operatörlerin sınırsız paketlerini tercih etmek istiyor. Gerek operatörler, gerekse internet servis sağlayıcılarının sunmuş olduklar sınırsız paketler ise gerçek bir sınırsız paket ile yakından uzaktan alakası yok.

Bu seferde Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet göstermiş olan Verizon’ın bugünden itibaren kullanıma açtığı Verizon Unlimited adlı sınırsız internet paketinde ise tüm dünyayı kıskandırma niteliğine sahip bir dikkat çekiyor.

HABERİN DEVAMI

Sınırsız konuşma, mesajlaşma ve internet olan bu paketlerde, sadece bunlar değil aynı zamanda hotspot için de 10GB bulunuyor. ABD’nin komşu ülkesi  olan Meksika ve Kanada’yı da pakete erişime koyan Verizon, sınırsız paketine bu ülkeleri arama ve mesaj atmayı da paketlerinde bulunduruyor. Hatta Meksika’ya da Kanada’ya gittiğinizde en az günlük 500MB da ücretsiz 4G/LTE paketi veren Verizon, Amerika’da özellikle SD, yani 480p kalitesinde olan video yayın akışı özelliğini de 720p, yani HD olarak sunuyor.

Fiyat konusunda ise ise 80 Dolar gibi bir ücret talep eden Verizon, 4 kişilik bir ailenin geçmesi durumunda ise kişi başı 45 Dolar ücret ödenmesini sağlayacak. Yani 180 Dolar’a 4 kişilik bir aile olarak sınırsız paket kullanabileceksiniz. Sadece 22GB gibi devasa bir veriyi aşmanız durumunda veri önceliğinizi kaldıran Verizon, 4G hattının yoğun olduğu durumlarda size 3G üzerinden bağlantı sağlayacak.

Türkiye’deki operatörlere emsal teşkil etmesini umduğumuz bu paket, bugünden itibaren ABD’deki kullanıcılara sunulmuş durumda.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz